O deweloperze - Brzeźno Plaża 41

O nas

Czas to najlepszy doradca na rynku nieruchomości. Dopiero z biegiem lat można ocenić jakość wybudowanych osiedli i renomę dewelopera. Almar Development pozytywnie przeszedł ten sprawdzian. Już od lat działamy na rynku inwestycji mieszkaniowych w całej Polsce. Nasze osiedla możesz odwiedzić m.in. w:

Gdańsk to kolejny już rynek, na którym działamy. Mamy nadzieję, że uda nam się tu stworzyć przestrzeń, w której chce się żyć.

Dla kogo budujemy?

Od początku w sercu każdej inwestycji Almar Development są Mieszkańcy naszych osiedli. Zawsze zaczynamy od pytania: jak sami chcielibyśmy mieszkać? Tym kierujemy się zarówno budując mieszkania dla młodych rodzin, jak i apartamenty inwestycyjne nad polskim morzem.

O naszych osiedlach

Wypracowane przez lata standardy i kontakty z najlepszymi dostawcami przełożyły się na decyzję, by w 2022 roku ruszyć z budową pierwszego budynku z segmentu premium pod szyldem Almar Development. Przy powstaniu Plaży 41 pracowała renomowana pracownia architektoniczna, z którą udało nam się dobrać materiały i technologie na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że widać to na pierwszy rzut oka, ale przede wszystkim – że ta decyzja
przełoży się na komfort mieszkania na co dzień.

Z myślą o inwestycji

Czas pokazał, że inwestycja w mieszkania oddane przez nas do użytku kilka lat temu opłaciła się Kupującym. Zawsze rozważnie planujemy budowę i przyglądamy się wcześniej najbardziej obiecującym terenom pod zabudowę w danej okolicy. Postawienie kameralnego kompleksu apartamentów tuż przy plaży w jednym z najbardziej perspektywicznych dla Inwestorów polskich miast to kolejna decyzja przemyślana pod kątem zysku dla przyszłych Właścicieli mieszkań.

Na dzisiejszym nieprzewidywalnym rynku mieszkaniowym cieszymy się, że marka Almar Development kojarzy z pewnością i bezpieczeństwem inwestycji. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, zapraszamy do kontaktu.