Lokalizacja - Brzeźno Plaża 41

Od strony plaży

Na zdjęciach z lat 40. XX w. z Brzeźna widać rybaków naprawiających płócienne żagle swoich łodzi na niemal pustej plaży. Zmieniło się wiele, ale i dziś możesz poczuć ten sam klimat, obserwując morze ze swojego apartamentu tuż przy plaży Gdańsk-Brzeźno.

Od ponad 100 lat mieszkańcy mogą spacerować po tutejszym molo – jednym z najdłuższych w Polsce. W 2021 i 2022 roku zostało odnowione, jeszcze lepiej wpisując się teraz w wyjątkowy charakter tego przedwojennego uzdrowiska.

W willowym otoczeniu

Nie musisz nigdzie wyjeżdżać, by zaznać klimatu jak w kurorcie. Krótki spacer dzieli Twoje mieszkanie przy plaży w Brzeźnie od najstarszego uzdrowiska nad polskim morzem! To również odnowiony park zdrojowy: jeden z najpiękniejszych w Trójmieście. Poranne biegi lub wieczorne spacery w parku z widokiem na Bałtyk – czy możesz się temu oprzeć?

To znajdziesz tuż obok:

Brzeźno od kuchni

Ryby prosto z morza, nagradzane miejskie restauracje, beach bary… O każdej porze roku znajdziesz tu coś dla siebie, a kawiarnie i inne lokale znajdują się już w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu mieszkań Gdańsk-Brzeźno Plaża 41.

Okno na świat

Mimo, że to cicha i zielona okolica, masz stąd blisko do serca jednego z największych polskich miast. Gdańsk i Sopot są w zasięgu ręki, a zaledwie 2 km od apartamentu Plaża 41 jest port, z którego w kilka godzin dopłyniesz do Szwecji. Rzadko która lokalizacja daje takie możliwości. Przeczytaj więcej o ofercie apartamentów przy ul. Gałczyńskiego 1, jeśli szukasz ciekawej możliwości inwestycji lub po prostu miejsca do życia.